Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 999 Kč a máte dopravu ZDARMA
05.01.2023
Komentáře (0)

Dárkové karty od LU: Ať je vaše svatba nezapomenutelná!

Plánování svatby je radost i starost každé nevěsty. Ráda byste měla všechno vymyšlené do posledního puntíku, ale zároveň si tuto životní událost chcete vychutnat. Využijte proto Dárkové karty od LU a poděkujte lidem, kteří vám s přípravou vaší svatby pomohli. Darujte jim originální náramky, náušnice nebo přívěsek a projevte jim svou vděčnost.

 

Dárkové karty od LU jsou jedinečné sety, které vám pomohou poděkovat a sdělit, co máte na srdci, a to při jakékoliv životní situaci. Ať jsou to narozeniny sestry, mámy nebo babičky, oznámení těhotenství nebo konec školního roku, v dárkové kartě od LU najdete vždy krásný šperk a kartu s originálním textem, který potěší. 

DÁRKOVÉ KARTY OD LU SE NA VAŠÍ SVATBĚ NEZTRATÍ

Manželství je zásadní krok v životě každého z nás. Spojení dvou dosud samostatných bytostí a oddání se vzájemné lásce před zraky vašich rodičů, příbuzných i přátel. Všichni tu jsou z jednoho jediného důvodu - protože vás mají rádi a chtějí s vámi sdílet váš velký den. Proto jsem pro vás připravila dárkové karty speciálně pro tuto příležitost. Obdarujte své milované náramkem z minerálů, korálek a nerezových komponentů, náušnicemi nebo přívěskem a vyjádřete vděčnost za všechno, co pro vás udělali.

 

ATRAKTIVNÍ ŠPERK JAKO DÁREK PRO SVĚDKYNĚ

Je to vaše nejlepší kamarádka - holka do nepohody, která s vámi byla v době, kdy jste nosila ten příšerný účes, i tehdy, když vám zlomil srdce váš první kluk. Zná vás možná lépe než vy sama a přísně střeží všechna vaše tajemství. Je to zkrátka přítelkyně, na kterou se můžete vždy spolehnout a která vás nejspíš napadla jako první, když jste přemýšlela, jak si tu svědkyni vlastně vybrat. Ačkoliv určitě tuší, jak důležitá pro vás je, poděkujte jí způsobem, který ji dojme

 

BUDEŠ MOJE SVĚDKYNĚ?

Možná jste teprve na začátku plánování svatby a chcete svou kamarádku požádat, aby vám šla za svědkyni - v tom případě sáhněte po provázkovém náramku se srdíčkem z hematitu nebo třeba náramku se setem korálků s nerez srdíčkem. Krásným dárkem a upomínkou na tuto událost jsou i třpytivé náušnice nebo decentní náramek z minerálních kamenů s nerez přívěskem

Velmi oblíbené jsou i párové náramky pro nevěstu a svědkyni! Požádejte kamarádku o svědectví a zároveň stvrďte vaše přátelské pouto sadou provázkových náramků s korálky a nerez srdíčkem. Všechny tyto dárkové karty říkají jedno: “Budeš mojí svědkyní?” Copak by mohla odmítnout?

 

DÁREK PRO SVĚDKYNI A DRUŽIČKY  PŘÍMO OD SRDCE

Pokud vybíráte dárkovou kartu, určitě si vyberete z mnoha nádherných šperků s originálními texty, které jdou přímo od srdce. Ale ani na družičky jsme nezapomněli! I pro ně tu máme připravené náramky, které je potěší a spojí vás všechny ještě pevněji - například nádherné provázkové náramky se srdíčkem v odstínu RosaGold.

Vyjádřit své city se dá prostě mnoha způsoby - náramkem s růženínem a korálky, korálkovým náramkem s nápisem i provázkovým náramkem s broušenými korálkami a nerezovým srdíčkem

TIP: Chcete upravit text na kartičce nebo sladit barvy na náramku s barvou vaší svatby? Beze všeho! Napište mi a já vám ráda upravím dárkovou kartu tak, aby byla na vaši svatbu perfektní!

 

DÁRKOVÉ KARTY OD LU PRO PRO RODIČE

Copak bychom mohli zapomenout na rodiče? Krmili vás, šatili vás, podporovali vás…seznam by byl nekonečný. Tyto dvě osoby jsou ve vašem životě zásadní a neměla byste proto zapomenout ani na ně.

Přímo pro všechny mámy a táty nevěst a ženichů jsem připravila speciální dárkové karty. Tatínkům tak můžete vyrazit dech dojemnou žádostí o doprovod k oltáři s přívěskem a maminky rozplakat poděkováním za veškerou lásku a péči prostřednictvím provázkového náramku se stromem života nebo přívěsku s andílkem

 

LÁSKA HORY PŘENÁŠÍ - DÁRKY PRO NEVĚSTU A ŽENICHA

Svá srdce jste si už dali a v den D spojíte i své životy. Ačkoliv na tuto událost nikdy nezapomenete, věnujte si i přes to drobnou maličkost, která vyjádří hloubku vašich citů. Ideální volbou jsou partnerské náramky - perfektně sladěné šperky, které bude s radostí nosit i váš nastávající. 

Je tento muž tím, kdo dává vašim rtům úsměv? Pak budou pro vás tyto náramky s hematitem a růženínem naprosto dokonalé. A s těmito pletenými náramky budete zase u sebe neustále nosit iniciály vašich jmen. Nádech tajemství si můžete vychutnat s těmito šňůrkovými náramky s morseovkou - korálky sestavím do slova, které si sami vyberete. Noste atraktivní náramek, jehož pravý význam bude znát jen vy dva!

TIP: Chcete upravit text na kartičce nebo sladit barvy na náramku s barvou vaší svatby? Beze všeho! Napište mi a já vám ráda upravím dárkovou kartu tak, aby byla na vaši svatbu perfektní!

 

DÁRKOVÉ KARTY OD LU POTĚŠÍ KAŽDÉHO

Jak vidíte, existuje tolik možností, jak kreativně, originálně a dojemně poděkovat všem důležitým osobám ve vašem životě. Ať už jde o vaši drahou polovičku, mámu s tátou, svědkyně i družičky. Na vaší svatbě se ale podílí mnohem větší družina lidí - nezapomeňme na ty bližší - třeba sestry a bratry, ale i ty vzdálenější - fotografku, kadeřnice, vizážistku. Pro každou z těchto osob u nás najdete dárkovou kartu, která poví víc než tisíc slov. A pokud nenajdete, napište mi a já ji pro vás připravím :) 


Teď už nezbývá nic jiného než vám popřát šťastnou ruku při výběru…dárkové karty od LU (ne ženicha, ten je nepochybně trefou do černého:) a ať je váš svatební den nezapomenutelný! 

Lucka

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli